zajęcia z tańca współczesnego

Jeśli masz ochotę w aktywny sposób spędzić swój wolny czas podczas nadchodzących jesiennych wieczorów wchodząc w świat tańca współczesnego dołącz do nas podczas otwartych zajęć prowadzonych przez tancerzy Lubelskiego Teatr Tańca. Po wakacyjnej przerwie z nową energią i siłą wracamy do regularnego cyklu zajęć. Już od października będziemy spotykać się w każdy wtorek i czwartek.

projekcja filmu Stand by
projekcja filmu Stand by

Już w najbliższą sobotę tj. 6 października w Olsztynie w ramach Otwartej Sceny Tańca odc. 4 zostanie wyemitowany film "Stand by" w reżyseri Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk z udziałem tancerzy Lubelskiego Teatru Tańca. Serdecznie zapraszamy
godz. 19.00 sala kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena - wstęp wolny

Myśl w ruchu ...Rozpoczęła się II edycja projektu edukacyjnego

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego nadszedł czas na realizację drugiej edycji autorskiego projektu tanecznego „Myśl w ruchu”, wspieranego przez Instytut Muzyki i Tańca. Projekt jest kontynuacją rozpoczętego w Lublinie w 2011 roku programu mającego na celu wprowadzenie tańca do edukacji artystycznej programu szkolnego uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej.

pierwsza odsłona Festiwalu

Już w październiku zapraszamy na pierwszą odsłonę tegorocznego Festiwalu. Spektakl pt. "LOL (lots of love)" w wykonaniu Protein Dance z Wielkiej Brytanii  będzie wstępem do realizacji idei zbliżającej się edycji jaką jest dialog, komunikacja, twórcze spotkanie osobowości.
1 października godzina 19:00 oraz 2 października godzina 12:00
Sala Widowiskowa w Warsztatach Kultury ul. Popiełuszki 5
Bilety w cenie 15 pln - ulgowy/20 pln - normalny do nabycia w kasie Centrum Kultury w Lublinie ul. Narutowicza 32 lub na godzinę przed spektaklem w miejscu prezentacji

Konfrontacje z Ukrainą
Konfrontacje z Ukrainą

Lubelski Teatr Tańca ponownie zaprezentuje spektakle na Ukrainie (Kijów, Charków, Zaporoże) W dniach 12 - 19 września w ramach projektu "Konfrontacje z Ukrainą" zostaną pokazane spektakle "NN.Wacławowi Niżyńskiemu"; "Fatal Error"; "48/4".
 >>>

prezentacja spektaklu 48/4
prezentacja spektaklu 48/4

Rozpoczynamy sezon od powrotu do spektaklu "48/4"! Zapraszamy serdecznie na spektakl Lubelskiego Teatru Tańca, który zostanie zaprezentowany w ramach Królewskich Arkad Sztuki w Warszawie, 1 września 2012 o godzinie 20:00.               "48/4" zatańczymy w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie,             Plac Zamkowy 4.  Wstęp wolny! ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy...
Zapraszamy...

Zapraszamy do obejrzenia relacji z projektów, które realizowaliśmy w minionym sezonie:
„Ciała w przestrzeni miejskiej” - Lublin,Noc Kultury 2012 idea: Willi Dorner >>>
„Myśl w ruchu” I edycja projektu edukacyjnego we współpracy z IMiT. Od września rusza druga edycja projektu. >>>
Zachęcamy także do zaglądania do zakładki „Polecamy”, w której znajdziecie Państwo  ciekawostki taneczne z Polski i ze świata.

Kielecki Teatr Tańca - "Nieustannie" choreografia Ryszard Kalinowski
Kielecki Teatr Tańca - "Nieustannie" choreografia Ryszard Kalinowski

Serdecznie zapraszamy na wieczór tańca współczesnego organizowany przez
Kielecki Teatr Tańca w ramach którego będzie miał premierę spektakl
"Nieustannie" w choreografii Ryszarda Kalinowskiego
24 czerwca 2012 - Duża Scena Kieleckiego Teatru Tańca, Plac Moniuszki 2 B >>>

1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 38