Myśl w ruchu - Dziecięca prezentacja choreograficzna „To i Owo“

Zapraszamy serdecznie na dziecięcą prezentację choreograficzną „To i Owo“ z udziałem Uczestników V edycji projektu edukacyjnego „Myśl w ruchu” oraz młodych tancerzy grup dziecięcych Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
17 czerwca 2016 godz.18.00 Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie

Aerowaves 2017 - rusza nowy nabór
Aerowaves 2017 - rusza nowy nabór

Lubelski Teatr Tańca jako partner europejskiej sieci tańca Aerowaves ogłasza, że rusza nowy nabór prac młodych choreografów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 września 2016 roku.
Więcej na temat procesu aplikacji: >>>

Terytoria choreografii - Partnerstwo Wschodnie - Tbilisi 2016
Terytoria choreografii - Partnerstwo Wschodnie - Tbilisi 2016

Czas na trzeci etap projektu "Terytoria Choreografii - Partnerstwo Wschodnie", który odbędzie się tym razem w Tbilisi, w Gruzji. Lubelski Teatr Tańca pokaże swój spektakl "Stalking Paradise" (chor. chor. Kenneth Flak, Külli Roosna) 1 czerwca o godz. 17:30 w Rustaveli State Drama Theatre. 
Więcej na temat projektu: >>> 

Kino Mistrzów Tańca dla dzieci

Lubelski Teatr Tańca zaprasza wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami na specjalny pokaz Kina Mistrzów Tańca zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Pokażemy "Dziecko i czary" Maurice Ravela, operę z choreografią Jiří Kyliána w wykonaniu tancerzy Nederlands Dans Theater. Pokaz odbędzie się 1 czerwca, w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie o godz. 16:30. WSTĘP WOLNY

Lubelski Teatr Tańca we Wrocławiu
Lubelski Teatr Tańca we Wrocławiu

Lubelski Teatr Tańca będzie częścią lubelskiej grupy artystów, którzy będą reprezentować Lublin we Wrocławiu w ramach piastowania przez to miasto tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Zaprezentujemy fragmenty naszych spektakli, "Stalking Paradise" (26.05 o 18:30) oraz "Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy" (27.05 o 18:00).
Więcej informacji o wydarzeniu: >>>

"Bataille i Świt Nowych Dni" premiera poznańska
"Bataille i Świt Nowych Dni" premiera poznańska

Zapraszamy serdecznie na premierę nowego spektaklu Sławomira Krawczyńskiego i Anny Godowskiej "Bataille i świt nowych dni" 29.05.2016 o godz. 19:00, adres: Studio Słodownia +3 w Poznaniu. Spektakl jest współprodukowany w ramach 20 Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie
Więcej informacji o projekcie: >>>

 

Międzynarodowy Dzień Tańca 2016

Jak co roku świętujemy Międzynarodowy Dzień Tańca, a ponieważ w Lublinie mamy ogrom propozycji tanecznych, nasze świętowanie będzie trwało aż trzy dni (27-29.IV.2016). W ich trakcie będzie można zobaczyć spektakle Lubelskiego Teatru Tańca, Kino Mistrzów Tańca, premierowe spektakle taneczne Joanny Szot i Grupy 4, zrealizowane w ramach stypendiów Prezydenta Miasta Lublin, a także sprawdzić własne możliwości na zajęciach otwartych Centrum Ruchu i pobawić się tanecznie na warsztatach swingującej techniki tańca "Lindy Hop". Bądźcie z nami!

SpringForward Festiwal - Pilzno

Zbliża się data rozpoczęcia SpringForward Festiwal, który w tym roku odbędzie się w Pilznie. Festiwal jest platformą prezentacji nabardziej obiecujących, młodych choreografów w Europie, organizowany przez sieć domów tańca Aerowaves. Kto nie może być być w Pliznie 22-24.04.2016, będzie miał okazję uczestniczyć w Festiwalu dzięki opcji live streaming.

1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 32