Kino Mistrzów Tańca dla dzieci

Lubelski Teatr Tańca zaprasza wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami na specjalny pokaz Kina Mistrzów Tańca zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Pokażemy "Dziecko i czary" Maurice Ravela, operę z choreografią Jiří Kyliána w wykonaniu tancerzy Nederlands Dans Theater. Pokaz odbędzie się 1 czerwca, w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie o godz. 16:30. WSTĘP WOLNY

Lubelski Teatr Tańca we Wrocławiu
Lubelski Teatr Tańca we Wrocławiu

Lubelski Teatr Tańca będzie częścią lubelskiej grupy artystów, którzy będą reprezentować Lublin we Wrocławiu w ramach piastowania przez to miasto tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Zaprezentujemy fragmenty naszych spektakli, "Stalking Paradise" (26.05 o 18:30) oraz "Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy" (27.05 o 18:00).
Więcej informacji o wydarzeniu: >>>

"Bataille i Świt Nowych Dni" premiera poznańska
"Bataille i Świt Nowych Dni" premiera poznańska

Zapraszamy serdecznie na premierę nowego spektaklu Sławomira Krawczyńskiego i Anny Godowskiej "Bataille i świt nowych dni" 29.05.2016 o godz. 19:00, adres: Studio Słodownia +3 w Poznaniu. Spektakl jest współprodukowany w ramach 20 Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie
Więcej informacji o projekcie: >>>

 

Międzynarodowy Dzień Tańca 2016

Jak co roku świętujemy Międzynarodowy Dzień Tańca, a ponieważ w Lublinie mamy ogrom propozycji tanecznych, nasze świętowanie będzie trwało aż trzy dni (27-29.IV.2016). W ich trakcie będzie można zobaczyć spektakle Lubelskiego Teatru Tańca, Kino Mistrzów Tańca, premierowe spektakle taneczne Joanny Szot i Grupy 4, zrealizowane w ramach stypendiów Prezydenta Miasta Lublin, a także sprawdzić własne możliwości na zajęciach otwartych Centrum Ruchu i pobawić się tanecznie na warsztatach swingującej techniki tańca "Lindy Hop". Bądźcie z nami!

SpringForward Festiwal - Pilzno

Zbliża się data rozpoczęcia SpringForward Festiwal, który w tym roku odbędzie się w Pilznie. Festiwal jest platformą prezentacji nabardziej obiecujących, młodych choreografów w Europie, organizowany przez sieć domów tańca Aerowaves. Kto nie może być być w Pliznie 22-24.04.2016, będzie miał okazję uczestniczyć w Festiwalu dzięki opcji live streaming.

"Places: Baku" na Festiwalu InOut

Z wielką przyjemnością donosimy, że projekt wideo pt. "Places: Baku" (reż. Dariusz Kociński) powstały w ramach naszego projektu "Kierunek - Wschód, Stacja - Taniec" dostał się do drugiego etapu konkursu na Festiwalu InOut.
Więcej o Festiwalu InOut: >>>

DanceWork in progress - Anna Godowska, Sławomir Krawczyński

Zapraszamy na DanceWork in Progress z Anną Godowską i Sławkiem Krawczyńskim, podczas którego zaprezentujemy ostatni etap pracy nad jego spektaklem pt. „Bataille i świt nowych dni”. Pokaz odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19:00 do sali prób numer 4. Spektakl współprodukowany jest w ramach XX edycji Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca.

Lubelski Teatr Tańca "hello kitty" - Warszawa
Lubelski Teatr Tańca "hello kitty" - Warszawa

Lubelski Teatr Tańca zagra spektakl "hello kitty" (reż. Wojciech Kaproń) w trakcie kolejnej odsłony Sceny Tańca Studio w Warszawie. Spektakl odbędzie się 24 marca o godz. 19:00 w sali Malarnia w Teatrze Studio.
Więcej na temat Sceny Tańca Studio oraz biletów: >>>

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 33