"Places: Baku" na Festiwalu InOut

Z wielką przyjemnością donosimy, że projekt wideo pt. "Places: Baku" (reż. Dariusz Kociński) powstały w ramach naszego projektu "Kierunek - Wschód, Stacja - Taniec" dostał się do drugiego etapu konkursu na Festiwalu InOut.
Więcej o Festiwalu InOut: >>>

DanceWork in progress - Anna Godowska, Sławomir Krawczyński

Zapraszamy na DanceWork in Progress z Anną Godowską i Sławkiem Krawczyńskim, podczas którego zaprezentujemy ostatni etap pracy nad jego spektaklem pt. „Bataille i świt nowych dni”. Pokaz odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19:00 do sali prób numer 4. Spektakl współprodukowany jest w ramach XX edycji Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca.

Lubelski Teatr Tańca "hello kitty" - Warszawa
Lubelski Teatr Tańca "hello kitty" - Warszawa

Lubelski Teatr Tańca zagra spektakl "hello kitty" (reż. Wojciech Kaproń) w trakcie kolejnej odsłony Sceny Tańca Studio w Warszawie. Spektakl odbędzie się 24 marca o godz. 19:00 w sali Malarnia w Teatrze Studio.
Więcej na temat Sceny Tańca Studio oraz biletów: >>>

Druga lubelska rezydencja artystyczna Anny Godowskiej i Sławomira Krawczyńskiego
Druga lubelska rezydencja artystyczna Anny Godowskiej i Sławomira Krawczyńskiego

W dniach 30.03-09.04.2016 odbędzie się druga rezydencja artystyczna Anny Godowskiej i Sławomira Krawczyńskiego, którzy pracują nad nowym spektaklem, pt. „BATAILLE I ŚWIT NOWYCH DNI”. Nowa produkcja będzie miała swoją lubelską premierę w trakcie nadchodzących 20 Międzynarodowych Spotkaniach Teatrów Tańca w listopadzie.

Lubelski Teatr Tańca na Ukrainie
Lubelski Teatr Tańca na Ukrainie

Czas na drugi etap projektu "Terytoria Choreografii - Partnerstwo Wschodnie", który odbędzie się tym razem w ramach Festiwalu Zelyonka w Mińsku. Lubelski Teatr Tańca pokaże swój spektakl "Stalking Paradise" (chor. chor. Kenneth Flak, Külli Roosna) 19 marca o godz. 19:00 w Teatrze Młodych w Mińsku.
Więcej na temat projektu: >>>
Więcej na temat Festiwalu Zelyonka: >>>

Lubelski Teatr Tańca "Stalking Paradise" - Lublin
Lubelski Teatr Tańca "Stalking Paradise" - Lublin

Po dłuższej nieobecności na lubelskiej scenie wynikającej z grania za granicą i w innych miastach, powracamy! Nasz "Stalking Paradise" (chor. Kenneth Flak, Külli Roosna) zagramy dla Was 16 marca o godz. 19:00 na Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie.
bilety: 20/ 30 zł; grupowe: 15 zł kasa czynna: 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem tel. 81 466 61 40 e-mail: kasa@ck.lublin.pl

Lubelski Teatr Tańca na Białorusi

Lubelski Teatr Tańca wyrusza niebawem na Białoruś (18-25 luty), gdzie w ramach projektu "Terytoria choreografii - Partnerstwo Wschodnie" zaprezentujemy nasze spektakle "Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy" oraz "Stalking Paradise". Pojawimy się w trzech miastach: Mińsk, Grodno i Homel.

Niebawem rusza nowy międzynarodowy projekt LTT "TERYTORIA CHOREOGRAFII – PARTNERSTWO WSCHODNIE"
Niebawem rusza nowy międzynarodowy projekt LTT "TERYTORIA CHOREOGRAFII – PARTNERSTWO WSCHODNIE"

Więcej informacji na temat projektu: >>>

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 32