Dance Work In Progress - Hygin Delimat i Josseline Black
Dance Work In Progress - Hygin Delimat i Josseline Black

Zapraszamy na specjalny pokaz dance work in progress rezydentów Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca, Hygina Delimata i Josseline Black. Zaprezentują oni proces swojej pracy nad projektem pt. "Ptaki". 19.08.2016 o godz. 19:00 na Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie. Wejście na pokaz jest darmowe.

Centrum Ruchu Zakończenie sezonu 2015/2016 / Oferta wakacyjna
Centrum Ruchu Zakończenie sezonu 2015/2016 / Oferta wakacyjna

Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca szykuje zamknięcie sezonu 2015/2016, a jednocześnie ofertę wakacyjną. Zapraszamy do zapoznania się bliżej ze szczegółami.
Aktualności Centrum Ruchu >>>

"Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy" w Katowicach
"Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy" w Katowicach

Na zakończenie sezonu, Lubelski Teatr Tańca odwiedzi Festiwal Ekotopie w Katowicach ze swoim spektaklem "Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy". Spektakl odbędzie się 30.06.2016 w Teatrze Pałac Młodzieży.

NDT 2 w czerwcu w Lublinie

20. edycja Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca rozpocznie się nietypowo i zjawiskowo. 24 i 25 czerwca przygotowaliśmy dla Was dwa wieczory pełne wspaniałego tańca z Nederlands Dans Theater 2.
Więcej informacji na stronie 20 MSTT: >>>

Warsztaty Masterclass z NDT 2

Niepowtarzalna szansa dla zaawansowanych tancerzy na odkrycie języka tańca wypracowanego przez twórców NDT i na doświadczenie ruchu opartego na repertuarze, który Zespół zaprezentuje w Lublinie w ramach 20 Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca już w czerwcu!

Myśl w ruchu - Dziecięca prezentacja choreograficzna „To i Owo“

Zapraszamy serdecznie na dziecięcą prezentację choreograficzną „To i Owo“ z udziałem Uczestników V edycji projektu edukacyjnego „Myśl w ruchu” oraz młodych tancerzy grup dziecięcych Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
17 czerwca 2016 godz.18.00 Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie

Aerowaves 2017 - rusza nowy nabór
Aerowaves 2017 - rusza nowy nabór

Lubelski Teatr Tańca jako partner europejskiej sieci tańca Aerowaves ogłasza, że rusza nowy nabór prac młodych choreografów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 września 2016 roku.
Więcej na temat procesu aplikacji: >>>

Terytoria choreografii - Partnerstwo Wschodnie - Tbilisi 2016
Terytoria choreografii - Partnerstwo Wschodnie - Tbilisi 2016

Czas na trzeci etap projektu "Terytoria Choreografii - Partnerstwo Wschodnie", który odbędzie się tym razem w Tbilisi, w Gruzji. Lubelski Teatr Tańca pokaże swój spektakl "Stalking Paradise" (chor. chor. Kenneth Flak, Külli Roosna) 1 czerwca o godz. 17:30 w Rustaveli State Drama Theatre. 
Więcej na temat projektu: >>> 

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 34