W I Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym 
„Taniec – energia ciała i wyobraźni”

Jury w składzie: 
Leszek Mądzik, Dorota Nowakowska, Krzysztof Miękus, Hanna Strzemiecka, Anna Żak 
wybrało najciekawsze prace w dwóch kategoriach

 

Profesjonaliści:
I nagroda – Robert Frąckowiak, Poznań – Monumenty II/1
II nagroda – Małgorzata Pecold, Kalisz
III nagroda – Artur Radecki, Białystok

Amatorzy:
Jury przyznało dwie równorzędne II nagrody.
II nagroda – Konrad Szymański, Stryków/Rotterdam
II nagroda – Magdalena Tobiasz, Lautzenhausen

Wyróżnienia:
Tomasz Piotrowski, Warszawa
Paweł Romański, Puławy
Konrad Szymański, Stryków/Rotterdam
Konrad Szymański, Stryków/Rotterdam
Magdalena Tobiasz, Lautzenhausen

Poza nagrodzonymi fotografiami do prezentacji w kalendarzu Jury wybrało prace:
Piotra Wolszczaka, Lublin
Justyny Krukowskiej, Poznań
Na wystawie prezentowanej podczas X Międzynarodowych Spotka Teatrów Tańca w listopadzie 2006
znajdą się fotografie:

Profesjonaliści:
Rafał Ostrowski, Chorzów – 2 fotografie
Piotr Kras, Częstochowa - 1
Małgorzata Pecold, Kalisz - 5
Artur Bonusiak, Kalisz - 5
Robert Frąckowiak, Poznań – 3
Artur Radecki, Białystok – 5
Grzegorz Zawadzki, Lublin – 3

Amatorzy:
Izabela Koczkodaj, Radzyń Podlaski – 1
Aleksandra Krauze, Lublin - 5
Sławomir Budrewicz, Rypin - 4
Anna Jochymek, Koszalin - 3
Paweł Sobociński, Trojanowice - 2
Konrad Szymański, Stryków/Rotterdam - 4
Tomasz Piotrowski, Warszawa - 5
Magdalena Tobiasz, Lautzenhausen - 4
Paweł Romański, Puławy - 1
Artur Gabrysiak, Warszawa – 5
Marcin Szczepański, Kraków – 1
Justyna Krukowska, Poznań – 2
Agnieszka Łakomy , Katowice – 5
Andrzej Michnik, Piekary Śląskie – 5
Elżbieta Konarzyńska, - 4
Piotr Wolszczak, Lublin – 5
Agnieszka Pindera, Tarnów – 1
Sylwia Tuchanowska – Wolszczak – 5
Olga Pulwarska, Warszawa – 5
Patrycja Sołtan, Warszawa – 1
Agnieszka Duda, Lublin- 3
Paweł Znamierowski, Jakubowice Konińskie- 3
Andrzej Cichocki, Dragacz – 1
Aneta Abramowicz, Siedlce – 5
Magdalena Serafin, Warszawa – 5


Ponadto Jury przyznało nagrody rzeczowe:
Profesjonaliści:

I nagroda – Robert Frąckowiak - roczna prenumerata magazynu FotoPozytyw
dwuosobowe zaproszenie na Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
(nocleg funduje Hotel Campanille,
zaproszenie na spektakle – organizatorzy Festiwalu)
II nagroda – Małgorzata Pecold – plecak fotgraficzny Cobra
+ zestaw negatywów barwnych Fujicolor superia 3x200/24
III nagroda – Artur Radecki – torba fotograficzna foto digi FOX
+ zestaw negatywów barwnych Fujicolor superia3x200/24

Amator:
Jury przyznało dwie równorzędne II nagrody.
II nagroda – Konrad Szymański – torba fotograficzna
II nagroda – Magdalena Tobiasz – torba fotograficzna
Wyróżnienia:
Nagrodami dla Wyróżnionych w konkursie są filmy czarno – białe Konica Mono VX 400 oraz Ilford Pan 400